Studia na Uniwersytecie Warszawskim w kategorii „Ochrona Środowiska” najlepsze w Polsce!

Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2021. – Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

Studia na kierunku „Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska” na Uniwersytecie Warszawskim ponownie najlepsze w Polsce w kategorii „Ochrona Środowiska”!

W najnowszym (2023 r.) Rankingu Kierunków Studiów „Perspektyw” studia na Uniwersytecie Warszawskim w tej kategorii (prowadzone w UCBS i na WB) zajęły najwyższe, pierwsze miejsce, z maksymalną liczbą punktów. Pod uwagę brano m.in.: prestiż, sytuację absolwentów na rynku pracy, potencjał akademicki, potencjał dydaktyczny, potencjał naukowy, umiędzynarodowienie. Potwierdza to dotychczasowy poziom studiów w tej kategorii na Uniwersytecie Warszawskim, zajęły bowiem 1 miejsce w Polsce już w 2021 r. oraz w 2022 r.

Zapraszamy kandydatów do studiowania ochrony środowiska w Uniwersyteckim Centrum Badań nad Środowiskiem i Zrównoważonym Rozwojem! Ostatni dzień rejestracji w systemie IRK upływa 7 lipca.

A jeżeli z jakichś względów nie udało Ci się zapisać w pierwszym terminie, nic straconego!

17 sierpnia uruchamiamy II turę zapisów