MERGED- spotkanie robocze; Warszawa 19- 21.06.2023- podsumowanie

Zakończyło się trzydniowe spotkanie robocze zorganizowane w ramach projektu MERGED, w którym udział wzięły przedstawicielki Uniwersytetu w Kopenhadze (UCPH) i zespół UCBS wraz z Wydziałami Współtworzącymi.

Spotkanie miało na celu przygotowanie programu kursu terenowego dla studentów kierunku Global Environment and Development, który odbędzie się w ECEG w Chęcinach.
Ważnym elementem spotkania było zacieśnienie współpracy, wymiana doświadczeń i wzajemne poznanie zespołów UCPH i UCBS.

Wizyta w ECEG

Częścią spotkania była również wizyta w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach w celu zapoznania przedstawicieli UCPH z możliwościami infrastruktury dydaktycznej oferowanej przez Uniwersytet Warszawski.

Spotkanie z burmistrzem Chęcin

Zespoły UCPH i UCBS spotkały się z burmistrzem Chęcin- panem Robertem Jaworskim w celu omówienia możliwości przeprowadzenia badań na terenie gminy.

Zespoły UCPH i UCBS z burmistrzem Chęcin- Robertem Jaworskim, fot. Mariola Zalewska

Ważne linki:
merged.info