Spotkanie w ramach projektu MERGED

W dniach 19.06-21.06 w siedzibie UCBS ma miejsce polsko-duńskie spotkanie w ramach projektu MERGED Erasmus Mundus Joint Master in Global Environment and Development.

Celem spotkania jest przygotowanie kursu prowadzonego w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach realizowanego na kierunku studiów Global Environment and Development.

W spotkaniu ze strony Uniwersytetu Warszawskiego udział biorą: dyrektor UCBS i koordynator krajowy projektu MERGED – dr Mariola Zalewska, a także przedstawiciele Wydziałów Współtworzących UCBS: prof. dr hab. Jerzy Śleszyński (Wydział Nauk Ekonomicznych), dr inż. Agnieszka Kałmykow- Piwińska (Wydział Geologii), dr Anna Dudek (Wydział Geografii i Studiów Regionalnych), dr inż. Radosław Barczak (Wydział Chemii), dr Agnieszka Dąbrowska (Wydział Chemii), dr hab. Ewa Durska (Wydział Geologii), dr Karolina Wojciechowska (Wydział Prawa i Administracji).
Uniwersytet Kopenhaski reprezentują: prof. Mariève Pouliot i prof. Dorette Sophie Müller-Stöver

ważne linki:
merged.info