Współpraca w ramach projektu MERGED

W ramach projektu MERGED merged.info organizujemy w ECEG pierwszy kurs terenowy!

Poszukujemy studentów, którzy chcieliby pracować jako tłumacze/przewodnicy w dniach od 29 lutego do 12 marca bieżącego roku. Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie B2+. Certyfikat mile widziany.

Wybrani tłumacze/przewodnicy będą opiekować się grupami studentów ~5-osobowymi, którzy biorą udział w kursie Uniwersytetu Kopenhaskiego Practicing Interdisciplinary Field Research on the Environment. Kurs odbędzie się w Chęcinach. Pokrywamy koszty zakwaterowania w ECEG +koszty transportu Warszawa-Chęciny-Warszawa. Tłumacze/przewodnicy otrzymają wynagrodzenie.

Zapraszamy na krótkie spotkania kwalifikacyjne w środę, 17 stycznia o godzinie 15:00.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie listu motywacyjnego do poniedziałku 15 stycznia godz. 16:00 na adres mailowy: ucbs@uw.edu.pl

Posted in Aktualności, Ofert praktyk, stażu, pracy.