Zielony Dzień na UW

zielony dzień na UW„Zielony Dzień na UW” jest jest jedną z inicjatyw podejmowaną przez Uniwersytet Warszawski na rzecz ochrony klimatu. Jest ona wspierana przez Biuro Rektoratu, Samorząd Studentów, Samorząd Doktorantów, Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz wolontariuszy prośrodowiskowych.

„Zielony Dzień na UW” odbędzie się 20 października w Auditorium Maximum na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu. Organizatorem wydarzenia jest zespół Programu „Inteligentny Zielony Uniwersytet”

Oprócz przygotowanych prelekcji i warsztatów, uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w quizie rowerowym, a także wymianie przedmiotów z drugiego obiegu.

W tym dniu prelekcję zatytułowaną: „Dbanie o środowisko- czy może się opłacać? Kampania wlepkowa na Wydziale Zarządzania” wygłosi Dyrektor UCBS- dr Mariola Zalewska.

Szczegółowy program znajduje się tutaj