Zaproszenie – szkolenie z praw i obowiązków studenta i studentki – MSOŚ

Rada Samorządu Studentów UCBS zaprasza na dzisiejsze spotkanie i szkolenie z praw i obowiązków studenta – do sali B2.38 na Wydziale Fizyki. Poniżej list od Rady:

Szanowni Studenci, Studentki oraz osoby Studenckie Pierwszego Roku,

Cieszymy się i gratulujemy Wam rozpoczęcia swojej przygody jaką są studia na Uniwersytecie Warszawskim! Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze dni na studiach mogą być pełne niepewności i pytań, dlatego też chcielibyśmy Was serdecznie przywitać i przeprowadzić szkolenie z praw i obowiązków studenta, które odbędzie się we wtorek 3 października 2023 w sali B2.38 na Wydziale Fizyki:

– o godzinie 15:00 dla studentów I roku studiów MSOŚ I stopnia (licencjackich)
– o godzinie 17:10 dla studentów II roku studiów MSOŚ II stopnia (magisterskich).

W przypadku problemu z odnalezieniem sali prosimy o kontakt: 731-444-505 (Mirek)
Spotkanie z Radą Samorządu Studentów to doskonała okazja, abyście poznali naszą uczelnię nieco lepiej i dowiedzieli się, jak najlepiej wykorzystać ten wyjątkowy okres w Waszym życiu. Będziemy mieli okazję omówić wiele istotnych kwestii, które pomogą Wam poczuć się pewniej na studiach i w życiu studenckim.

Będzie to również doskonała okazja, abyście poznali innych studentów pierwszego roku i nawiązali pierwsze kontakty. Liczymy na Waszą obecność i aktywny udział w tym ważnym wydarzeniu. Z niecierpliwością czekamy na Wasze przybycie na jutrzejsze spotkanie!

Do zobaczenia!
Wasza Rada Samorządu Studentów
Daria, Alicja, Teresa, Kasia, Mirek

Posted in Aktualności, Komunikaty dla studentów.