Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Geologii

2 października w gmachu Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego w auli 1012 przy ul. Żwirki i Wigury 93 odbyła się uroczysta inauguracja na Wydziale Geologii- naszego Wydziału Współtworzącego.

Podczas uroczystości wystąpili Dziekan Wydziału Geologii UW dr hab. Ewy Falkowskiej, prof. UW, Prorektor ds. rozwoju prof. dr hab. Ewy Krogulec oraz Przewodniczący Zarządu Samorządu Studentów Wydziału Geologii UW.

Wykład inauguracyjny pt.: “Denudacja chemiczna, czyli o badaniach nad rozpuszczaniem skał “ wygłosiła dr hab. Marzena Szostakiewicz-Hołownia

W uroczystości wzięły również udział Dyrektor UCBS- dr Mariola Zalewska, Dyrektor ds. Kształcenia- Aleksander Jakubowski i Kierownik studiów MSOŚ- dr Alicja Bobrowska.

zdjęcia Wydział Geologii