Seminarium przygotowujące do opracowania programu studiów podyplomowych pod nazwą Polityka Klimatyczna

20 lipca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się seminarium przygotowujące do opracowania programu studiów podyplomowych pod nazwą Polityka Klimatyczna.

Udział wzięli:

Pan Ireneusz Zyska – Wiceminister Klimatu i Środowiska, Pan dr Przemysław Ligenza – Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Pan dr hab. Jakub Kupecki Prof. IEn, Dyrektor Instytut Energetyki – Instytut Badawczy Pan Krzysztof Dresler – Dyrektor Projektów Wodorowych, Impact Clean Power Technology S.A. , Pan dr hab. inż. Andrzej Szałek – doradca Zarządu, Toyota Motor Corporation Central Europe, Pan Andrzej Gemra – Zastępca Dyrektora Renault Group Terytorium East ds. Efektywności i Rozwoju, Pan Filip Opoka – radca prawny, partner OCTO Legal, Pani dr Mariola Zalewska, Dyrektor Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem UW.

Organizatorem seminarium był Pan Grzegorz Tchorek

Polski Kongres Klimatyczny jest patronem wspierającym projekt. #klimat #politykaklimatyczna #ochronasrodowiska #miasto #energia #energetyka #oze

Posted in Wydarzenia.