Uroczysta graduacja – relacja

W dniu 14 lipca 2023 r. z inicjatywy Dyrektor UCBS dr Marioli Zalewskiej Wydział Zarządzania zaprosił po raz drugi na uroczystą graduację absolwentów Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem.
Gratulacje wypromowanym studentom wygłosił Dyrektor ds. kształcenia UCBS dr Aleksander Jakubowski. Wyraził przekonanie, że absolwenci studiów na UCBS wykorzystają zdobytą wiedzę, umiejętności i energię, aby zapewnić lepszą przyszłość naszej planecie. Wręczenia listów gratulacyjnych dokonał gospodarz wydarzenia, Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz. Graduowanym studentom ponadto towarzyszyły podczas uroczystości: kierownik studiów MSOŚ dr Alicja Bobrowska oraz kierownik studiów SD dr Anna Batorczak, jak też przedstawicielka samorządu studentów Katarzyna Olesiuk.

Lista graduowanych absolwentów:

1. Maria Brozdowicz
2. Emilia Rogowska
3. Katarzyna Witkowska
4. Łukasz Witul
5. Daria Wojciechowska
6. Paulina Kłosiewicz
7. MD Abid Hasan
8. Beryl Okal

Po uroczystej promocji magisterskiej i licencjackiej jej uczestnicy udali się na poczęstunek w ogrodach Wydziału Zarządzania.

Zespół UCBS życzy wszystkim absolwentom wielu sukcesów i satysfakcji!