Ważne informacje dla studentów

Szanowni Studenci,

Zgodnie z zarządzeniem nr 9 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 18.01.2021 r. w sprawie organizacji kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021egzaminy i zaliczenia w egzaminacyjnej sesji poprawkowej semestru letniego, w tym egzaminy dyplomowe, do 30 września 2021 r. odbywają się bez zmian, czyli w trybie zdalnym.
Obecnie obowiązują przepisy zarządzenia nr 98 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 18.06.2021 r. w sprawie funkcjonowania Uniwersytetu Warszawskiego w stanie epidemii COVID-19.
Jednocześnie informujemy, że zajęcia dydaktyczne i egzaminy w roku akademickim 2021/2022 na Uniwersytecie Warszawskim co do zasady będą prowadzone stacjonarnie, czyli w obiektach uczelni, jeżeli takiej możliwości nie ograniczą zmiany w przepisach prawa.

Posted in Aktualności, Komunikaty dla studentów.