Oferta kursów online Uniwersytetu w Heidelbergu (Online Lectures in Biosciences)

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów online dla uczelni partnerskich, skierowanych do studentów kierunków przyrodniczych, przede wszystkim biologicznych (Online Lectures in Biosciences) przygotowanych przez uniwersytet w Heidelbergu w ramach sojuszu 4EU+. Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, a rekrutacja trwa do 2 kwietnia.

Ważna informacja: studenci będą mogli uczestniczyć w zajęciach jako „guest students”, nie przejdą procesu rekrutacji i nie otrzymają oficjalnego dokumentu, poświadczającego ich udział i zdobyte punkty ECTS – transcript of records. Po ukończeniu kursu studenci otrzymają natomiast certyfikat, przyznający punkty ECTS (2 ECTS za jeden przedmiot).

Więcej informacji poniżej:

Posted in Aktualności, Komunikaty dla studentów, Ofert praktyk, stażu, pracy, Wydarzenia.