Dyrektor UCBS Mariola Zalewska wyróżniona przez Forbes Woman Polska

W najnowszym numerze czasopisma Forbes Women Polska opublikowana została lista 25 polskich liderek klimatu i środowiska. Na liście znalazła się dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem- dr Mariola Zalewska.

Lista 25 polskich liderek klimatu i środowiska to lista kobiet, które działają w organizacjach pozarządowych czy w instytucjach publicznych, są w tych działaniach skuteczne, a ich wytrwałe działania przyczyniają się do ciągłego wzrostu świadomości ekologicznej w naszym kraju.

Na liście znalazła się również Ewelina Antonowicz– absolwentka prowadzonego przez UCBS interdyscyplinarnego kierunku Sustainable Development, prezeska polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Fashion Revolution, współzałożycielka Sustainable Fashion Institute.

Serdecznie gratulujemy!

Artykuł można przeczytać na: https://www.forbes.pl/forbeswomen/25-polskich-liderek-klimatu-i-srodowiska/5t6gwxw

źródło: Forbes