Seminarium online: Brak zwolnienia z procedur OOŚ przedsięwzięć z zakresu obronności państwa na przykładzie Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu

Serdecznie zapraszamy na seminarium online z cyklu „Aktualne problemy ocen środowiskowych” pt. „Brak zwolnienia z procedur OOŚ przedsięwzięć z zakresu obronności państwa na przykładzie Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu”, które odbędzie się w dniu w dniu 21.02.2024 r. w godz.13:00–15:00 za pomocą aplikacji Google Meet.
Wykład:
Anna Ronikier-Dolańska
Biuro Analiz Środowiskowych i Lokalizacyjnych Podprogramu Lotniskowego, Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.
Powitanie i prowadzenie dyskusji:
dr Małgorzata Roge-Wiśniewska,
Uniwersytet Warszawski, SKOŚ, International Coaching Federation (ICF)
Anna Ronikier-Dolańska posiada bogate, ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu ochroną przyrody i środowiskiem. Była dyrektorem m.in. Zespołu Mazowieckich Parków Krajobrazowych, dwóch Departamentów GDOŚ, w PKP PLK oraz głównym specjalistą i kierownikiem Zespołu OOŚ i Lead Verifier w AECOM Polska Sp. z o.o., a najdłużej pełniła rolę Wojewódzkiego / Regionalnego Konserwatora Przyrody. Współuczestniczyła w przygotowaniu do realizacji wielomilionowych inwestycji oraz licznych dokumentów środowiskowych. Odznaczona dwoma złotymi odznakami Ministra Środowiska oraz Mazowiecką Niezapominajką.
dr Małgorzata Roge-Wiśniewska – trener i wykładowca UW z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji, zarządzania, innowacji, zrównoważonego rozwoju oraz coach z międzynarodową akredytacją na poziomie profesjonalnym PCC ICF pracujący z zespołami, managerami i liderami firm.
Organizatorzy:
Stowarzyszenie Konsultantów Ocen Środowiskowych, Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem na Uniwersytecie Warszawskim
❗️Konieczna jest rejestracja, przy otwartej dostępności ogólnokrajowej, instytucjonalnej i indywidualnej.❗️
Posted in Wydarzenia.