Rekrutacja do programu MOST

program most

31 października rozpocznie się rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2023/2024!

MOST to program wymiany studentów i doktorantów, umożliwiający semestralny lub roczny pobyt na uczelni innej niż macierzysta. Kandydaci mogą wybierać spośród dwudziestu polskich uniwersytetów. Udział w programie jest bezpłatny.

Z wymiany mogą skorzystać studenci nie wcześniej niż po ukończeniu drugiego semestru studiów na studiach I stopnia i jednolitych magisterskich lub pierwszego semestru studiów na studiach II stopnia, a także doktoranci po ukończeniu pierwszego roku kształcenia w szkole doktorskiej.

Rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 potrwa od 31 października do 30 listopada. Odbędzie się za pośrednictwem systemu IRK MOST

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej programu MOST

program most

Posted in Aktualności, Ofert praktyk, stażu, pracy.