Inauguracja roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych

25 września br. w Auli im. Mickiewicza, Auditorium Maximum odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego na Wydziale Nauk Ekonomicznych- jednym z naszych Wydziałów Współtworzących.

Uczestników Inauguracji przywitała Dziekan Wydział Nauk Ekonomicznych, Uniwersytet Warszawski dr hab. Gabriela Grotkowska, prof. ucz. życząc sukcesów i zapewniając o wsparciu Wydziału i Uniwersytetu.

W inauguracji wziął udział  JM Rektor UW prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak oraz Prorektor ds. współpracy i spraw pracowniczych UW prof. dr hab. Sambor Grucza.

W nowym roku akademickim zgromadzonych powitała także Prodziekan ds. studenckich WNE UW dr Dominika Gadowska-dos Santos. Symbolicznymi indeksami zostali wyróżnieni studenci, którzy z najlepszymi wynikami zakwalifikowali się na studia I i II stopnia.

Wykład Inauguracyjny przedstawił dr hab. Paweł Kaczmarczyk, prof. ucz. (Katedra Ekonomii Ludności i Demografii WNE UW) – Dyrektor Ośrodek Badań nad Migracjami UW.

Zdjęcia: WNE

Posted in Aktualności, Wydarzenia.