Spotkanie ze studentami SD i MSOŚ

Studenci kierunku SD wraz z Dyrektorem ds. kształcenia, fot. RSS UCBS

W dniach 31 maja i 5 czerwca, na zaproszenie Samorządu Studentów UCBS, odbyły się spotkania Dyrektora ds. kształcenia UCBS dr Aleksandra Jakubowskiego ze studentami kierunków Sustainable Development oraz Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska.

Były one okazją do rozmowy na temat praktyki studiowania w UCBS i potrzeb z tym związanych. Studenci podzielili się swoimi wrażeniami, jak też pomysłami na doskonalenie procesu kształcenia. W trakcie spotkań zwrócono m.in. uwagę na dobre praktyki występujące na obu kierunkach studiów, zasługujące na upowszechnienie.

Zgłoszone pomysły i sugestie studentów będą wykorzystane w pracach nad zmianą programu studiów obu kierunków, jak też przy kształtowaniu bieżącej działalności UCBŚ na wszystkich kierunkach studiów.