Wakacyjna praca w Niemczech dla studentów / osób ze statusem ucznia

Firma Holijob podobnie jak w ubiegłych latach poszukuje chętnych studentów/ osób ze statusem ucznia do pracy wakacyjnej w Niemczech na stanowisku listonosza w firmie Deutsche Post AG.
Dostępne są dodatkowe miejsca w Nadrenii-Palatynat (miejscowości: Neustadt an der Weinstr., Speyer), a także w Bawarii (miejscowości: Ismaning, Petershausen, Landshut, Mainburg, Rottenburg)

Jest to dla studentów/ uczniów nie tylko możliwość zarobienia pieniędzy (stawka w okolicach 14-15 Euro za godzinę w zależności od miejscowości), lecz również doskonalenia języka niemieckiego w praktyce. Dodatkowo poznają oni studentów z całej Polski oraz kulturę i zwyczaje obywateli innego państwa Unii Europejskiej. Wyjazd do pracy za granicę jest dla studentów/ uczniów nauką zaradności, odnalezienia się w nowej sytuacji i otoczeniu, a także niezwykłą przygodą, którą będą mogli wspominać po studiach.

Firma Deutsche Post jest największym pracodawcą w Niemczech. Poszukuje ona zastępców na okres wakacyjny, kiedy to stali listonosze udają się na urlopy.

Firma Holijob pomaga firmie Deutsche Post w rekrutacji pracowników na okres wakacyjny od 2018 roku (na początku działaliśmy w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, a od 2019 już jako niezależna działalność gospodarcza).
Łącznie z jej usług skorzystało już ponad 200 studentów z całej Polski.

Można znaleźć ich na Facebook’u: Holijob – Wakacyjna praca na poczcie w Niemczech
https://www.facebook.com/Holijob-Wakacyjna-praca-na-poczcie-w-Niemczech-100588691552546

Poniżej znajdują się materiały reklamowe:

Ulotka

FAQ czyli pytania i odpowiedzi

Posted in Aktualności, Ofert praktyk, stażu, pracy.