Spotkanie dla kandydatów i osób przyjętych na studia MSOŚ i SD

Spotkanie dla kandydatów i osób przyjętych na studia MSOŚ i SDSzanowne Kandydatki, Szanowni Kandydaci,

serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat studiów na kierunkach Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska oraz Sustainable Development.

Spotkanie odbędzie się on-line w dniu 5 września 2023 r.:

– o godz. 13:00 dla osób przyjętych lub zainteresowanych rekrutacją na kierunek Sustainable Development;

– o godz. 15:00 dla osób przyjętych lub zainteresowanych rekrutacją na kierunek Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska.

Na spotkaniu zespół UCBS przedstawi kierunek oraz odpowie na pytania uczestników.  W spotkaniu będą uczestniczyć:

– dyrektor UCBS dr Mariola Zalewska,

– dyrektor ds. kształcenia UCBS dr Aleksander Jakubowski,

– kierownik studiów MSOŚ dr Alicja Bobrowska,

– kierownik studiów SD dr Anna Batorczak.

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń udziału w spotkaniu do 4 września 2023 r. na adres ucbs.studencki@uw.edu.pl. W odpowiedzi zwrotnej przekazany zostanie link do spotkanie.

Będziemy mogli tym lepiej przygotować odpowiedź na Państwa pytania, im szybciej zostaną nam one przekazane. Dlatego, aby zapewnić efektywność spotkania, prosimy kierować pytania na adres ucbs.studencki@uw.edu.pl do dnia 31 sierpnia 2023 r.

Zapraszamy,

Zespół UCBS