Konkurs UW „Zdążyć przed suszą” rozstrzygnięty

Gdy odnawiano budynek Dawnej Biblioteki wygląd zmienił nie tylko sam gmach, ale i jego otoczenie. To właśnie tam rośnie jedna najpiękniejszych wiśni japońskich, znajdujących się na zabytkowym terenie Uniwersytetu. Wiśnie można też spotkać przy Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich, za Auditorium Maximum oraz gmachem Wydziału Polonistyki. Fot. M. Kaźmierczak

Nagrodę III stopnia w kategorii prace licencjackie otrzymała Weronika Cudna, absolwentka Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem i Zrównoważonym Rozwojem (UCBS) na kierunku Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska, za pracę „Zrównoważone gospodarowanie zasobami wód podziemnych w rolnictwie na obszarze dorzecza Odry”. Serdecznie gratulujemy absolwentce naszego kierunku!!!

Więcej informacji na stronie UW