Zmiana trybu prowadzenia zajęć w UCBS- Aktualizacja

W związku z utrzymującą się wysoką liczbą zachorowań na COVID-19, która wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, a także informacjami, że nie wszyscy członkowie społeczności UCBS są zaszczepieni KJD w UCBS podjęła decyzję o przedłużeniu okresu czasowego przejścia na tryb zdalny odbywania zajęć dydaktycznych na studiach pierwszego i drugiego stopnia na kierunku MSOŚ od dnia 7 grudnia do 22 grudnia 2021 r. włącznie.

Decyzja została podjęta na podstawie Zarządzenia nr 140 z dnia 15 listopada 2021 r. Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

Decyzja nie dotyczy zajęć wf oraz lektoratów. W tych przypadkach zasady prowadzenia zajęć określane są przez właściwych kierowników jednostek

Posted in Aktualności, Komunikaty dla studentów.