Uwaga! Konkurs dla studentów UCBS

Szanowni Studenci,

w związku z Zarządzeniem Dyrektora UCBS Nr 1 w sprawie Regulaminu przyznawania studentom Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem środków finansowych na badania naukowe, ogłaszamy konkurs na wnioski o przyznanie środków finansowych dla studentów UCBS. Wnioski o zwrot środków za prace badawcze, konferencje lub inne przedsięwzięcia można składać w pok. 2007 (II p.) w budynku Wydziału Geologii od 29.06.2021 r. do 9.07.2021 r. włącznie.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem, stanowiącym Załącznik do Zarządzenia Dyrektora UCBS Nr 1.

*Do wniosku prosimy dołączyć wszelkie niezbędne kwity i/lub bilety.

**Jeśli uzyskanie podpisu promotora jest obecnie niemożliwe, prosimy o dołączenie wydruku e-maila ze zgodą wysłaną ze służbowej skrzynki promotora.

Posted in Aktualności, Komunikaty dla studentów.