Konkurs Przedsiębiorca Roku UW

Uniwersytet Warszawski po raz czwarty organizuje konkurs „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”.

Kto dokładnie może się zgłaszać? Zgodnie z nazwą wszyscy pracownicy, studenci i absolwenci UW. W ten sposób Uniwersytet chce docenić tych wszystkich, którzy tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa.

Udział w konkursie wiąże się z możliwością wypromowania firmy, pokazania jej w nowym środowisku, odświeżenia, jak i nawiązania nowych kontaktów.

Konkurs podzielony jest na kilka kategorii. Firmę można zgłosić
do:
· *Master of Business* – Przedsiębiorstwo, które osiągnęło sukces i
funkcjonuje na rynku więcej niż 4 lata;
· *Start-up Roku UW* – Do konkursu mogą zostać zgłoszone wyłącznie start- upy, które zostały zgłoszone do rejestracji nie później niż 31. grudnia roku poprzedzającego edycję konkursu, w której firma bierze udział i działają nie dłużej niż 5 lat;
· *Innowacja/ Innowator Roku* – Przedsiębiorcy oferujący innowacyjne produkty lub usługi lub stosujący nowoczesne/ innowacyjne rozwiązania organizacyjne;
· *Przedsiębiorca społeczny* – Organizacja, który wspiera działania na rzecz społeczeństwa.

Szczegółowy opis kategorii a także regulamin konkursu znajdują się na www.
Ta edycja konkursu odbywa się pod patronatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie www.przedsiebiorcaroku.uw.edu.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 1 marca 2021.