Kursy Uniwersytetu Otwartego UW

4 sierpnia rozpocznie się rejestracja na kursy Uniwersytetu Otwartego UW w pierwszym trymestrze roku akademickiego 2020/ 2021. W ofercie pojawi się ok 300 zajęć prowadzonych zdalnie i stacjonarnie. Kursy dotyczą sześciu obszarów tematycznych kultury i idee, języki świata, człowiek i społeczeństwo, prawo, biznes i IT, nauka i środowisko oraz rekreacja i hobby.

Zajęcia UOUW przeznaczone są dla wszystkich, którzy ukończyli 16 lat. Opłaty za kursy 30-godzinnne wynoszą od 275 zł.

Więcej informacji na stronie UW oraz stronie Uniwersytetu Otwartego UW

[box title=”Ważne informacje” style=”default” box_color=”#f27d29″ title_color=”#FFFFFF” radius=”3″]Zapisy na kursy rozpoczną się 4 sierpnia o godz. 10.00. Pełna lista dostępnych zajęć dostępna będzie na stronie Uniwersytetu Otwartego UW 2 sierpnia. Rejestracja na zajęcia odbywa się przez stronę UOUW. Aby zapisać się na zajęcia należy mieć konto słuchacza w systemie UOUW.[/box]