Rekrutacja na UW – ważne daty dla kandydatów

5 lipca zakończyły się zapisy na studia pierwszego stopnia, jednolite magisterskie i część pozostałych studiów na Uniwersytecie Warszawskim. Kandydaci poznają wyniki rekrutacji poznają 19 lipca.

Na Uniwersytecie Warszawskim można studiować kierunki humanistyczne, społeczne, ścisłe, a także interdyscyplinarne i w całości prowadzone w języku angielskim. W sumie ponad sto propozycji. Pełna lista studiów dostępnych w roku akademickim 2021/2022 na UW znajduje się na stronie IRK, gdzie można zapoznać się z opisami poszczególnych kierunków, zasadami kwalifikacyjnymi czy zarysem programów studiów.

Więcej informacji na: https://www.uw.edu.pl/rekrutacja-na-uw-wazne-daty-dla-kandydatow/

[box title=”Ważne daty” style=”default” box_color=”#f27d29″ title_color=”#FFFFFF” radius=”3″]
  • 5 lipca: ostatni dzień rejestracji w systemie IRK
  • 6 lipca: ostatni dzień wnoszenia opłat rekrutacyjnych
  • 9 lipca: ostatni dzień wprowadzania wyników przez kandydatów
  • 13–16 lipca: dodatkowe egzaminy wstępne (sprawdzające predyspozycje kandydatów do podjęcia studiów), a także w przypadku kandydatów z zagranicy egzaminy i rozmowy sprawdzające znajomość języka polskiego
  • 19 lipca: ogłoszenie wyników rekrutacji. Kandydat będzie mógł je zobaczyć na swoim koncie rejestracyjnym w systemie IRK, w zakładce „Zgłoszenia rekrutacyjne”.[/box]

Pełny harmonogram rekrutacji

Informacje na temat wymaganych dokumentów

Posted in Aktualności, Komunikaty dla studentów.