Zjazd Absolwentów MSOŚ

Do zobaczenia 23 listopada 2018 r.

Zaproszenie na
Jubileusz 25-lecia MSOŚ

Władze i cała społeczność akademicka Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem mają zaszczyt zaprosić na uroczysty Jubileusz 25-lecia Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska (MSOŚ), połączony ze Zjazdem Absolwentów MSOŚ, który odbędzie się 23 listopada 2018 r. (piątek) w godz. 17:00-20:00  (rejestracja od godziny 16:00) w sali 0.06 na Wydziale Fizyki UW (ul. Ludwika Pasteura 5) w Warszawie (Kampus Ochota).

Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj. Program wydarzenia opublikowany jest poniżej, a także zamieszczony na stronie MSOŚ www.msos.uw.edu.pl. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o Jubileuszu wszystkim osobom potencjalnie zainteresowanym, szczególnie absolwentom MSOŚ, z którymi mają Państwo kontakt. Będzie to doskonały czas do spotkania, jak również integracji.

Absolwentów MSOŚ mających konto na Facebooku zapraszamy do dołączenia do grupy „Absolwenci MSOŚ UW” <https://www.facebook.com/groups/244390642774272>

lub wypełnianie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie MSOŚ oraz przesyłania na adres e-mailowy: mr-w@uw.edu.pl zdjęć z okresu studiów na MSOŚ wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku przez UCBS UW (wzór zgody w załączeniu).

Wszelkie pytania prosimy kierować do sekretariatu MSOŚ (E-mail: msos@uw.edu.pl) lub telefonicznie do dr Małgorzaty Roge-Wiśniewskiej, tel. 609 571 933.

Pozdrawiamy i zapraszamy

Zespół UCBS UW realizujący Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska