Zapraszamy studentów i wykładowców

Zapraszamy 28 września 2018 r.

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Dyrektor oraz Rada Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem (UCBS) mają zaszczyt zaprosić na inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 28 września 2018 r. (piątek) o godzinie 12:30, w sali 1012 (I piętro) w budynku Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego (Kampus Ochota, ul. Żwirki i Wigury 93).

Program inauguracji:

• Hymn państwowy w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego
  • Wystąpienie Dyrektora UCBS
  • Ślubowanie studentów I roku studiów I stopnia oraz II stopnia
  • Gaudeamus igitur w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego
  • Wykład inauguracyjny pt. „O zastosowaniu obrazów satelitarnych Sentinel w badaniach hydrologicznych” wygłosi dr hab. Artur Magnuszewski, prof. UW
  • Gaude Mater Polonia w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz wykładowców.

Studentów przyjętych na I rok studiów zapraszamy na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się również 28 września 2018 r. o godz. 09:00 w sali 1012 (I piętro) w budynku Wydziału Geologii UW (Kampus Ochota, ul. Żwirki i Wigury 93).

Program godzin adaptacyjnych:

• Szkolenie w zakresie praw i obowiązków studenta
  • Spotkanie z Samorządem Studenckim i Kołem Naukowym MSOŚ
  • Wybór starosty roku MSOŚ
  • Wręczenie legitymacji studenckiej oraz podpisanie umowy o odpłatności za usługi edukacyjne świadczone na studiach stacjonarnych.  UWAGA!  Warunkiem otrzymania legitymacji jest wcześniejsze uzupełnienie brakujących dokumentów rekrutacyjnych.

Przy okazji informujemy i zapraszamy nowych studentów na wyjazd integracyjny, który odbędzie się w dniach 17-22 września 2018 r. Szczegóły i zapisy na stronie: http://msos.uw.edu.pl/news/201/110/Wyjazd-integracyjny-dla-nowych-studentow